Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 24.09.2020 08:41
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.09.2020 08:41
ABONE OL

İki güzel oyuncu yeni sezonda... bomba transferlere peş peşe imza atıyor!

6. sezon çekimleri devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni transfer haberleri gelmeye devam ediyor. İzleyiciler yeni sezonu beklerken diziye iki yıldız ismin katıldığı iddia ediliyor. Bugüne kadar birçok dizi ve film projesinde karşımıza çıkan ve 'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunda yer alacağı konuşuluyor. İzleyiciler şimdi iki güzel oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağını merak ediyor.

EDHO bomba transferlere peş peşe imza atıyor!

ATV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezon hazırlıklarına başladı. İzleyicilerin heyecanla beklediği dizide yeni sezonda yaşanacak olaylar ve katılacak isimler merak ediliyor. Son olarak ortaya atılan iddialara göre Pelin Akil ve Gizem Arıkan'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katıldığı konuşuluyor. Ayrıca Pelin Akil ve Gizem Arıkan'ın hangi karakteri canlandıracağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

EDHO'DAN ÇOK KONUŞULACAK TRANSFER

Son olarak ortaya atılan iddialara göre Pelin Akil'in Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katıldığı konuşulmaya başlandı. İzleyiciler şimdi yapım şirketinden konu hakkında yapılacak açıklamaları beklemeye başladı.

EDHO 6. SEZONDA MASAYA DAHLAN SÜRPRİZİ

Yeni sezonu bekleyen izleyiciler dizide sürekli adı geçen ancak henüz gözükmeyen Dahlan'ı Kurtlar Vadisi'nden bir ismin canlandırmasını istiyor. İzleyiciler özellikle Dahlan'ı Kurtlar Vadisi Pusu'ya İskender Büyük karakteriyle damgasını vuran Musa Uzunlar'ın ya da Ersoy Ulubey karakterini canlandıran Ümit Acar'ın oynaması yönünde talep de bulunuyor.

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezonunun gelecek haftalarda başlaması bekleniyor. Ancak resmi tarih hakkında yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

"Bizim dostumuz yok!"

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

FEYYAZ'IN HAİN PLANLARI

Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

KASAPLAR'DAN ÇAKIRBEYLİLER'E SUİKAST PLANI

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

İLYAS VE BEHZAT KARŞI KARŞIYA

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

FAÇALI VE ÇAKIRBEYLİ AİLELERİ NE YAPACAK?

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

HAŞMET'İN BEHZAT'I DA KAYBETMESİ AN MESELESİ

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

ATV'DEN 3 YENİ DİZİ!

Sezon finalleriyle günlerce konuşulan atv dizileri; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai ve günlük dizi Beni Bırakma izleyicilerin merakla beklediği yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yeni sezonla beraber ekrana merhaba demeye hazırlanan üç yeni dizi; "Maria ile Mustafa, Akıncı ve Maraşlı" ise yıldız oyuncularıyla izleyicinin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Yaz ekranında izleyiciyle buluşan Gençliğim Eyvah ise yeni sezonda da atv ekranlarında yer almaya devam ediyor.