Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 21.09.2020 23:27
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.09.2020 23:27
ABONE OL

6 yeni isimle bomba gibi dönüyor! Yeni sezonda o oyuncularla şaha kalkacak

TRT 1 ekranlarında cuma akşamları saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan dizisinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yakın zamanda çekimleri başlayacak olan dizide 6 yeni ismin yer alacağı konuşulmaya başladı. Dizinin yeni sezonunu heyecanla bekleyen izleyiciler konu hakkında yayıncı kuruluştan bir açıklama yapılıp yapılmadığını öğrenmek istiyor. İzleyiciler ise diziye hangi isimlerin katıldığını merak ediyor.

Payitaht Abdülhamid 6 yeni isimle bomba gibi dönüyor!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNE KATILAN İSİMLER

İşte diziye katılan yeni isimler

İsmail Hakkı Ürün (Komiser Aziz)

Mehmet Korhan Fırat - Tatavlalı

Cansu Fırıncı - İzak

Yılmaz Meydaneri - Sadrazam Ferit Paşa

Burak Haktanır - Eskidarlı

Hakan Bilgin - Mikaelyan

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hechler sonunda tutuklanır. Ancak Hechler'in başlattığı Abdülhamid ve hanedanı bekleyen tehlike devam etmektedir. Karaso'nun Hechler'e bilgi verdiği çete bulunmak zorundadır. Ancak Karaso bile artık o çeteye ulaşacak durumda değildir. Çete çoktan harekete geçmiştir. Nerede oldukları, nasıl ve ne zaman saldıracakları bilinmemektedir.

Hechler, Tahsin'in de sunduğu delillerle mahkemede suçlu bulunur. Bundan sonra ömrünü Rus hapishanelerinde geçirecektir. Ancak Goldsimht dışardadır ve amaçlarına ulaşmak için ince ince planladığı tertibi yönetmektedir.

Abdülkadir'i de iyi niyetinden yakalar. Abdülkadir kendi sonlarını hazırlayan adama bilmeden yardım eder.

Halil Halid'ler gümrükten uzun menzilli bir dürbün girdiğini öğrenir, bir suikast yapılacağını tahmin ederler. Gittikleri adreste kriptolu bir baston vardır. Bastonun şifresini kimse çözemeyince bastonu Abdülhamid ele alır. Goldsmith'in istediği de budur.

Abdülhamid'in ellerinde çıkan yaraların tedavisini sadece bir hekim bilmektedir. Hekim saraya gelemeyince Abdülhamid ve Ahmet Paşa, Halil Halid'in aldığı tedbirlerle hekimi görmeye giderler.

Bidar yaptığı zekice planla nihayet düşmanının kim olduğunu öğrenir. Ama Blavatsky'i zapt etmek kolay olmaz. Blavatsky giderayak son oyununu oynar. Sadece Bidar'ın değil, haremdeki herkesin canına kast eder.