Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 16.09.2020 10:24
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.09.2020 10:24
ABONE OL

kimdir, kaç yaşında, nereli? Koronavirüse yakalanan ?

Koronavirüse yakalanan kimdir? , nereli, gerçek adı nedir? Son yıllarda sosyal medya fenomeni olarak ve çektiği rap klipleriyle sık sık gündeme gelen Reynmen de koronavirüse yakalandı. Reynmen, bir video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı.

Reynmen kimdir, kaç yaşında, nereli, gerçek adı nedir?

Reynmen kimdir? Reynmen kaç yaşında, nereli, gerçek adı nedir? Sosyal medya fenomeni olarak tanınan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Aktaş; "İğrenç, kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama değil gibiyim. İlginç bir şey. Evdeyim, karantinadayım. Hiçbir yere çıkmıyorum. Kimseyle temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyardım. Gidip testlerini yaptırsınlar. Sonuç olarak ben de bunu birinden kaptım, içimde üretmedim. Herkes dikkat etsin." dedi. Peki, Reynmen kimdir?

REYNMEN KİMDİR?

Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan Reynmen 6 Aralık 1995'te dünyaya geldi. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okuluna nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamladı.

Aktaş, bir video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı. 2019 yılının Ocak ayında "Derdim Olsun" adlı şarkı ile Türkiye çapında büyük yankı uyandırdı.

Daha sonra 2019 yazında "Ela" adlı müzik videosu ile Türkiye'nin en çok izlenen videoları arasına girdi.

Reynmen, 2019 yılında Houze Istanbul ismini verdiği müzik şirketini kurdu. Son EP'si RnBesk'i de bu şirket üzerinden yayımladı. EP'deki parçalardan "Hevesim Yok", "Yoksun Başımda", "Radyoda Neşet" ve "Dolunay" klipsiz olarak, "Leila" adlı parçasını ise video klipli olarak çıkarttı.

Houze Istanbul bünyesinde henüz Yusuf Aktaş'ın kurumsal iletişimini sağlayan asistanı Burak Koşar ve şirketin müzik direktörlüğünü yapan Oğulcan Nihat bulunuyor. Şirketin merkez ofisi ise İstanbul'da bulunmaktadır.