Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 15.09.2020 16:54
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.09.2020 16:54
ABONE OL

? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezon tarihi belli oldu mu?

? Salı günleri ATV ekranlarında milyonlarca seyirci tarafından anbean takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu için geri sayım başladı. ATV'nin yeni sezon tanıtımında Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas), Yunus Emre Yıldırımer (Alparslan), Sanem Çelik (Ceylan) ve Ceren Benderlioğlu (Ömür) boy gösterdi. Dizinin sıkı takipçiler Eylül ayının ortalarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezon tarihi belli oldu mu sorusuna yanıt aramaya başladı.

EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak?

Yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 6. sezonu için artık çok az kaldı. Dizilerin teker teker başlamasıyla birlikte seyirciler EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili bir açıklama yapılıp yapılmadığını merak ediyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezon tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezonunun gelecek haftalarda başlaması bekleniyor. Ancak resmi tarih hakkında yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

"Bizim dostumuz yok!"

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

FEYYAZ'IN HAİN PLANLARI

Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

KASAPLAR'DAN ÇAKIRBEYLİLER'E SUİKAST PLANI

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

İLYAS VE BEHZAT KARŞI KARŞIYA

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

FAÇALI VE ÇAKIRBEYLİ AİLELERİ NE YAPACAK?

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

HAŞMET'İN BEHZAT'I DA KAYBETMESİ AN MESELESİ

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

ATV'DEN 3 YENİ DİZİ!

Sezon finalleriyle günlerce konuşulan atv dizileri; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Bir Zamanlar Çukurova, Hercai ve günlük dizi Beni Bırakma izleyicilerin merakla beklediği yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yeni sezonla beraber ekrana merhaba demeye hazırlanan üç yeni dizi; "Maria ile Mustafa, Akıncı ve Maraşlı" ise yıldız oyuncularıyla izleyicinin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Yaz ekranında izleyiciyle buluşan Gençliğim Eyvah ise yeni sezonda da atv ekranlarında yer almaya devam ediyor.