Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 13.07.2020 16:55
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.07.2020 17:00
ABONE OL

, nereli? İmani Dolar Instagram hesabı!

yeni sezonu 13 Temmuz itibariyle başladı. Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Serey Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu Doya Doya Moda yeni yarışmacılarının hayatları merak edilerek araştırılıyor. Peki , nereli? İmani Dolar Instagram hesabı nedir?

Doya Doya Moda İmani Dolar kimdir, nereli?

TV8'in fenomen yarışması Doya Doya Moda ilk sezonuyla çok beğenildi. Bir haftalık aranın ardından yeni sezonu başlayan Doya Doya Moda'da yine 42 beden ve üstü yarışmacılar stillerini sergileyecek. Peki ilk gün stili çok beğenilen ve günün birincisi olan İmani Dolar kimdir? İşte merak edilenler…

İMANİ DOLAR INSTAGRAM HESABI

İMANİ DOLAR KAÇ YAŞINDA?

İmani Dolar 23 yaşında mersinli aslen Bursalı ancak 20 yıldır İstanbul'da yaşıyor. 1.74 boyunda 81 kilo olan İmani, 42 beden 5 yıldır estetisyenlik yapıyor. Rakiplerim benden korkmalılar çünkü hem tarzıma hem duruşuma hem de karakterime çok güveniyorum. onların da bunbu çok yakın zamanda anlayacaklarını düşünüyorum." dedi.

13 TEMMUZ GÜNÜN PUANLAMASI NASIL OLDU?

Doya Doya Moda İmani 16 puan ile günün birincisi oldu.
Nur: 15
Aylin: 12
Rabia: 10
Aslı: 9
Birben: 9
Rümeysa: 6

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİMLER?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter'in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019'da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.UĞURKAN EREZ KİMDİR?

Uğurkan Erez; Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı'dır. 1954 yılında Vize Kırklareli'nde dünyaya gelmiştir.1998'de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

SERAY SEVER KİMDİR?

27 Şubat 1973 İstanbul doğumlu olan Seray Sever, lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı. Popstar, Türkstar gibi yarışmalarda sunuculuk yapan Sever, Dadı, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak? dizileriyle ününe ün kattı. En son TV8'de Gel Konuşalım programını sunan Seray Sever, şimdi de Doya Doya Moda'da jüri üyeliği yapıyor.