Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 13.07.2020 17:14
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 13.07.2020 17:14
ABONE OL

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, kaç yaşında? Birben Coşkun Instagram hesabı!

Doya Doya Moda yeni sezonu bugün başladı ve heyecanlı anlar yaşandı. TV8’in gündüz kuşağında yayınlanan ve jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Serey Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu Doya Doya Moda yeni yarışmacıları belirlendi. Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, kaç yaşında? Sorusunu çok araştırılmaya başlandı. Peki Birben Coşkun Instagram hesabı nedir?

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir, kaç yaşında?

Hafta için her gün yayınlanan fenomen yarışma Doya Doya Moda ilk sezonu güzel bir şekilde bitti ve kısa bir süre sonra yeni sezon başladı. 42 beden ve üstü yarışmacıların stillerini yansıttığı Doya Doya Moda'da Birben Coşkun en dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor ve hayatına dair bilgiler merak ediliyor. İşte Birben Coşkun kimdir? Sorusunun yanıtı…

BİRBEN COŞKUN INSTAGRAM HESABI

BİRBEN COŞKUN KİMDİR?

Dilan Birben çoşkun 1.74 boyunca ve 24 yaşında. Aslen İzmirli olan ve orada yaşayan Birben Coşkun, işletmecilik yapıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu. İşletmecilik yapan ve organizasyonla işleriyle ilgilenen genç yarışmacı, aynı zmaanda butik bir pastane sahibi. Doya Doya Moda tanıtımında kendisini tanıtan yarışmacı, "Benim için moda, insanın kendini ve vücudunu en iyi şekilde tanıyıp ifade edebilmesidir. Benim için olmazsa olmaz parçalar basenlerimi kapatan uzun ceketler" dedi.

13 TEMMUZ GÜNÜN PUANLAMASI NASIL OLDU?

Doya Doya Moda İmani 16 puan ile günün birincisi oldu.
Nur: 15
Aylin: 12
Rabia: 10
Aslı: 9
Birben: 9
Rümeysa: 6

   DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİMLER?

   GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

   1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

   KEMAL DOĞULU KİMDİR?

   Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter'in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019'da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.   UĞURKAN EREZ KİMDİR?

   Uğurkan Erez; Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı'dır. 1954 yılında Vize Kırklareli'nde dünyaya gelmiştir.1998'de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

   SERAY SEVER KİMDİR?

   27 Şubat 1973 İstanbul doğumlu olan Seray Sever, lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı. Popstar, Türkstar gibi yarışmalarda sunuculuk yapan Sever, Dadı, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak? dizileriyle ününe ün kattı. En son TV8'de Gel Konuşalım programını sunan Seray Sever, şimdi de Doya Doya Moda'da jüri üyeliği yapıyor.