Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 03.07.2020 10:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 03.07.2020 10:52
ABONE OL

? İşte final fragmanı!

TV8’in sevilen stil yarışması 160. bölümü ile son kez ekranlara gelerek sezon finali yapacak. 42 beden üstü yarışmacıların aylardır mücadele ettiği yarışmada şimdiye kadarki en iyi kombini yaparak stilini ortaya koyan yarışmacı birinci olacak. yayılandı ve heyecanı daha da arttırdı. 3 Temmuz Cuma yani bugün yarışmanın birincisi belli olacak ve ödülü kapacak. Peki ?

Doya Doya Moda büyük final ödülü nedir?

Doya Doya Moda TV8'in hafta içi gündüz kuşağında yayınlanıyor ve izleyicileri ekrana kilitliyor. Büyük beden stil yarışmasında en iyi olan kazanacak ve büyük ödülün sahibi olacak. Kimin birinci olacağı ise bugünkü programla açıklanacak. Birbirinden çık şık kıyafetlerle Doya Doya Moda final bölümüne katılan 4 yarışmacıdan hangisi en iyi büyük beden olabilecek? Doya Doya Moda büyük final ödülünü açıklayan Kemal Doğulu heyecanı daha da arttırdı. İşte yaşanacaklar…

DOYA DOYA MODA BÜYÜK ÖDÜLÜ NEDİR?

Finale Betül, Su, Hanzade ve Sündüz kaldı. Doya Doya Moda 3 Temmuz Cuma günü yapılacak finalde en yüksek puanı alan 3 kişi şanslı olacak. Doya Doya Moda birinciye 50 bin nakit para ödülü, ikinciye 25 bin değerinde altın kolye, üçüncüye ise 10 bin TL değerinde cep telefonu verecek.

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİMLER?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?


1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter'in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019'da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.

UĞURKAN EREZ KİMDİR?

Uğurkan Erez; Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı'dır. 1954 yılında Vize Kırklareli'nde dünyaya gelmiştir.1998'de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

SERAY SEVER KİMDİR?

27 Şubat 1973 İstanbul doğumlu olan Seray Sever, lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı. Popstar, Türkstar gibi yarışmalarda sunuculuk yapan Sever, Dadı, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak? dizileriyle ününe ün kattı. En son TV8'de Gel Konuşalım programını sunan Seray Sever, şimdi de Doya Doya Moda'da jüri üyeliği yapıyor.