Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 29.06.2020 14:37
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.06.2020 14:37
ABONE OL

? ?

TV8’in sevilen yarışması ? Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan ’nın finali için geri sayım başladı ve yarışmacılar arasındaki rekabet de arttı. 42 beden üstü yarışmacıların stillerini sergilediği ve jürilerin de puan verdiği yarışmada en iyi giyinen birinci olarak büyük ödülü kapacak. Peki yakın zamanda açıklanan ve herkesi heyecanlandıran ? Jüri koltuğunda kimler oturuyor? İşte merak edilenler…

Doya Doya Moda finali ne zaman?

Doya Doya Moda final tarihi belli oldu ve heyecan arttı. Her gün büyük beden yarışmacılarının modaya bakış açılarını yansıttığı ve puanlarını aldığı yarışmada Cuma günleri haftanın finali yapılarak birinciye altın kolye veriliyor ve en düşük puanı alan da eleniyordu. 6 kişinin kaldığı Doya Doya Moda final ödülünü jüri üyeleri açıkladı ve yarışmacıların birinci olma isteği daha da arttı. Peki Doya Doya Moda finali hangi gün yapılacak, büyük ödül olarak ne verilecek?

DOYA DOYA MODA NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Doya Doya Moda 3 Temmuz Cuma günü final yaparak ilk sezonunu tamamlayacak. Büyük finalde büyük beden moda yarışmasının şampiyonu belirlenecek.

DOYA DOYA MODA FİNAL ÖDÜLÜ NEDİR?

Doya Doya Moda'da üç ödül belirlendi. Jüri üyelerinin yaptığı açıklamaya göre Doya Doya Moda'da büyük finalinde birinciye 50 bin nakit para ödülü, ikinciye 25 bin değerinde altın kolye, üçüncüye ise 10 bin TL değerinde cep telefonu verilecek.

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİMLER?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?


1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter'in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019'da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.

UĞURKAN EREZ KİMDİR?

Uğurkan Erez; Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı'dır. 1954 yılında Vize Kırklareli'nde dünyaya gelmiştir.1998'de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

SERAY SEVER KİMDİR?

27 Şubat 1973 İstanbul doğumlu olan Seray Sever, lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı. Popstar, Türkstar gibi yarışmalarda sunuculuk yapan Sever, Dadı, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak? dizileriyle ününe ün kattı. En son TV8'de Gel Konuşalım programını sunan Seray Sever, şimdi de Doya Doya Moda'da jüri üyeliği yapıyor.