Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 05.06.2020 18:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 05.06.2020 18:11
ABONE OL

Survivor , nereli? kaç yaşında, mesleği nedir? İşte hayatı

Survivor'da bu hafta çarşamba günü itibariyle yeni bir dönem başladı. Kaptanlık oyununu kazanan Cemal Can ve Sercan takımlarında yer alacak isimleri seçti. Sercan'ın kaptanı olduğu kırmızı takımda Elif, Yunus Emre, Berkan ve Barış yer aldı. Cemal Can'ın kaptanı olduğu takımda ise Nisa, Evrim, Ardahan ve Yasin yer aldı. Programın dikkat çeken isimlerinden birisi . Peki, Survivor Elif Yıldırım Gören kimdir, nereli? Elif Yıldırım Gören kaç yaşında ve mesleği nedir?

Survivor Elif Gören kimdir, nereli?

Survivor'da bu hafta takımlar beşer yarışmacı halinde kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrıldı. Cemal Can'ın kaptanı olduğu mavi takım, dün akşam ilk ödül oyununa çıktı ve 10'a 5'lik skorla kırmızı takıma mağlup oldu. Performansıyla dikkat çeken yarışmacıların hayatları programın yayınlandığı saatlerde merak konusu oluyor. Peki, Survivor Elif Yıldırım Gören kimdir, kaç yaşında? Elif Yıldırım Gören nereli, mesleği nedir? İşte hayatı...

SURVİVOR ELİF GÖREN KİMDİR?

14 Şubat 1990 yılında Bursa'nın İznik ilçesinde doğan Elif Yıldırım Gören, 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucumuzdur.

1.70 boyunda ve 55 kilo olan Elif Gören, Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılan ENKA Spor Kulübü üyesidir.

Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları'ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olmuştur.

SURVİVOR'DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Kazanan takım 4'e 2'lik skorla kırmızı takım olarak açıklandı.

KIRMIZI TAKIM: 4

MAVİ TAKIM: 2

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Kırmızı ve mavi takım arasındaki kıran kıran mücadele sona erdi ve kazanan takım 10'a 5 KIRMIZI TAKIM oldu.

KIRMIZI TAKIM: 10

MAVİ TAKIM: 5

SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Survivor'da bilindiği üzere Gönüllüler takımından Sercan, Elif, Yunus Emre ve Aycan eleme adayı olmuştu. Acun Ilıcalı Ada konseyinde elenen ismi Aycan Yanaç olarak açıkladı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. İki takım arasındaki mücadele sona erdi. Kazanan takım 10'a 6 Ünlüler takımı oldu ve aileleriyle telefonda görüştüler. Yarışmacılarla aileleri arasında görüşme esnasında duygusal anlar yaşandı.