Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 02.05.2020 16:04
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.05.2020 16:04
ABONE OL

Yine ters köşe! yayınlandı mı? Hızır Reis'in planıyla hainler yok edildi

ATV ekranlarında salı günlerine damgasını vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 165. sezon finali bölümüyle ekranlara kısa süreliğine veda etti. Sezon finali bölümünde Feyyaz kurduğu hain planların işlediğini zannederken en büyük darbe Çakırbeyli ailesinden geldi. Hızır Çakırbeyli düşmanlarının bütün planlarını alt üst etti. İzleyiciler masadakilerin ihanet ettiğini düşünürken Hızır yine planlarıyla düşmanlarına ters köşe yaptı. Şimdi dizinin izleyicileri yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor.

EDHO 166. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bu hafta yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bölümünde Feyyaz, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmeyi plandı. Ancak Hızır Çakırbeyli yaptığı planlar sayesinde bütün planları bozdu. Aksiyonun dorukta olduğu bölümün ardından EDHO 166. bölüm fragmanı için heyecan sürüyor. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

EDHO 6. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO 6. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Dizinin yeni sezon tarihine dair yayıncı kuruluş ATV'den açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 165. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Bizim dostumuz yok!"

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır.

FEYYAZ'IN HAİN PLANLARI

Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

KASAPLAR'DAN ÇAKIRBEYLİLER'E SUİKAST PLANI

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

İLYAS VE BEHZAT KARŞI KARŞIYA

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

FAÇALI VE ÇAKIRBEYLİ AİLELERİ NE YAPACAK?

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır. Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

HAŞMET'İN BEHZAT'I DA KAYBETMESİ AN MESELESİ

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.