Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.03.2020 20:08
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.03.2020 20:08
ABONE OL

bugün neden yok? neden yayınlanmadı? Yeni bölüm tarihi...

bugün neden yok sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kanal D ekranlarında pazartesi akşamı büyük bir beğeniyle takip edilen Zalim İstanbul'un son bölümünde yaşananlar izleyiciler tarafından heyecanla takip edildi. Yayınlanan son bölümde Agah için artık son damla da düştü, kimsenin beklemediği bir anda köşkü yerinden oynatacak hamleyi yaptı. Bu akşam dizinin Kanal D yayın akışında yer almaması akıllara ne zaman sorusunu getirdi.

Zalim İstanbul bugün neden yok?

Zalim İstanbul bugün neden yok? Pazartesi akşamları izleyiciler tarafından heyecanla takip edilen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünün Kanal D yayın akışında yer almaması izleyicileri meraklandırdı. İzleyiciler bu kapsamda arama motorlarında Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuyla ilgili detayları öğrenmek istiyor. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm tarihi...

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Zalim İstanbul'un yeni bölüm tarihiyle ilgili yayıncı kuruluş Kanal D'den bir açıklama gelmedi. Zalim İstanbul'un yerine bu akşam yerli film Bebek Geliyorum Demez izleyicisiyle buluşacak. Kanal D'den Zalim İstanbul yeni bölüm tarihiyle ilgili açıklama geldiğinde haberimizde yer alacak.

30 MART KANAL D YAYIN AKIŞI

18:45 Buket Aydın'la Kanal D Haber
20:00 Bebek Geliyorum Demez
00:15 Umut Işığım

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nedim ve Cemre öğrendikleri gerçekle şaşkına dönerler. Başak bebekle birlikte köşke döndüğünde ise Ceren'i hayatının şoku beklemektedir. Ceren bebeğini kucağına alamadan Başak bebekle birlikte ortadan kaybolur.

Cenk annesi hakkındaki gerçeği öğrenip soluğu babasının yanında alır. Agah oğlu ile omuz omuza yürüyeceklerini düşünürken Cenk'in bu duruma tepkisi ne olacaktır? Agah için artık son damla da düşmüştür, kimsenin beklemediği bir anda köşkü yerinden oynatacak hamleyi yapar.

İŞTE HAFTALIK DİZİ PROGRAMLARI

Pazartesi:

ATV: Kim Milyoner Olmak İster

Show TV: Çukur

Star TV: Sefirin Kızı

TRT 1: Ya İstiklal Ya Ölüm

Kanal D: Zalim İstanbul

Salı:

ATV: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Kanal D: Hekimoğlu:

Show TV: Ramo

TRT 1: Tutunamayanlar

Çarşamba:

ATV: Kuruluş Osman

TRT 1: Benim Adım Melek

Tv8: Doğduğun Ev Kaderindir

Perşembe:

ATV: Bir Zamanlar Çukurova

Cuma:

ATV: Hercai

Kanal D: Arka Sokaklar

Star TV: Babil

TRT 1: Payitaht

Cumartesi:

ATV: Kim Milyoner Olmak İster

Kanal D: Hizmetçiler

Show TV: Kuzey Yıldızı

TRT 1: Kalk Gidelim

Pazar:

ATV: Gel Dese Aşk

Star TV: Güvercin

TRT 1: Şampiyon