Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 13.03.2020 09:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.03.2020 09:14
ABONE OL

Demir ölecek mi? ATV ile son bölüm izle! . bölüm tek parça izle!

59. bölüm izle! ATV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen . bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin seyircileri bölümü ATV üzerinden tek parça izleme seçeneğini heyecanla araştırıyor. Yeni bölümde Züleyha'ya en sonunda çaresizce ölümü seçiyor. Eline silah alıp, hayatını elinden alanların karşısına geçiyor ve kendi hayatında da vazgeçip, Adana'nın ortasında üzerine benzin döküyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova 59. son bölüm izle seçeneği aşağıda bulunuyor. Hünkar yine araya girmeye kalkar ama Demir'i kimse durduramaz. Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılır. Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm tek parça izle!

Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm izle

59. bölüm izle seçeneği dizinin hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. ATV ekranlarında perşembe akşamlarına damgasını vuran Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Züleyha perişan halde eve ulaşıyor. Demir'in Züleyha'yla ilgili verdiği karar herkesi şaşırtıyor. Hünkar yine araya girmeye kalkıyor ama Demir'i kimse durduramıyor. Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılıyor. . son bölümü izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. İşte me linki ve detaylar

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 59. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Züleyha perişan halde eve ulaşır. Ancak Demir'in öfkesi dinecek gibi değildir. Züleyha'yı elleriyle öldürememiştir ama yaşatmaya da niyeti yoktur.

DEMİR'İ KİMSE DURDURAMIYOR

Hünkar yine araya girmeye kalkar ama Demir'i kimse durduramaz. Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılır. Çiftlikte yaşaması da, kimsenin ona bir bardak su vermesi de yasaktır!

ZÜLEYHA ÖLECEK Mİ?

Tüm bu yaşananlar Züleyha'ya en sonunda çaresizce ölümü seçtirecektir. Züleyha eline silah alıp, hayatını elinden alanların karşısına geçecek, kendi hayatında da vazgeçip, Adana'nın ortasında üzerine benzin dökecektir! Fekeli ve Hünkar bu kez de Züleyha için işbirliği yapmaya çalışacaktır.

YILMAZ, MÜJGAN'I ARIYOR

Yılmaz ise bir yandan Züleyha'ya el uzatabilmenin peşindedir bir yandan da Müjgan ve oğlunu bulması gerekmektedir. Müjgan, oğlunu, bavulunu ve pasaportunu alıp Amerika'ya gitmiştir.

İNTİKAM DOLU BİR SAVAŞ

Tam da barış sağlandı darken, Demir Züleyha'dan, Yılmaz Müjgan'dan vazgeçmiştir! Çukurova'da şimdi aşkın her hali, yerini intikam dolu bir savaşa bırakmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.