Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 05.03.2020 Gazete
ABONE OL

''in yıldızı ile minik için seferber oldu

Gurbetçi Benli Ailesi’nin kızı , kas hastalığına yakalandı. Minik yavruyu hayata bağlayacak olan 2 milyon dolarlık ilaç için yardım kampanyası başlatıldı.

Melis için umut ol

Almanya'da yaşayan Betül Benli'nin 6 aylık bebeği Melis, 'SMA 1' adlı kas hastalığına yakalandı. Alman hükümeti; tedavinin bir kısmını karşıladı ancak yeterli olmadı. 'in hayata tutunabilmesi için sadece ABD'de bulunan 2 milyon dolarlık ilaca ihtiyaç duyulduğu açıklandı. Bunun üzerine Alman vakıfları, için kampanya başlattı.

Kampanya, 'den de büyük destek gördü. Bir dönem atv'de yayınlanan 'Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu ile meslektaşı Merve Sevici de "'da yaşam savaşı veren minik yavrumuz için el ele verelim" çağrısı yaptı.


: "Alman hükümeti tedavi için gerekli ücreti karşılamıyor. Desteklerimiz çok önemli."


Güzel oyuncu Merve Sevi, "Melis'e umut olalım" dedi.


Makineye bağlı yaşayan küçük Melis'in annesi, "Evladımızı yaşatmak için bu kampanyayı başlattık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.