Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 28.02.2020 20:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.02.2020 20:00
ABONE OL

Babil dizisi bu akşam var mı? Babil bugün neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Babil bugün neden yok? Cuma akşamları saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Babil dizisinin yeni bölümü izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Ancak dizinin bu akşam Star TV yayın akışında yer almaması izleyicilerin aklına Babil dizisi bu akşam var mı sorusunu getirdi. Bu kapsamda izleyiciler merakla yayınlanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte

Babil bugün neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Babil dizisi bu akşam var mı sorusu hakkında araştırmalarda yoğunluk yaşanıyor. Star TV'de cuma günü saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Babil dizisinin bölümleri merakla takip ediliyor. 28 Şubat Cuma günü Star TV yayın akışında Babil dizisinin olmaması izleyicileri konu hakkındaki detayları araştırmaya yöneltti. Dizinin hayranları bu nedenle Babil neden yok sorusuna merakla cevap arıyor. Peki, Babil yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı...

BABİL DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Babil dizisinin yeni bölümü 6 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

28 ŞUBAT STAR TV YAYIN AKIŞI

BABİL DİZİSİ NEDEN YOK?

Babil dizisininin İdlib'ten gelen acı şehit haberinin ardından bugün ekranlarda yer almayacağı düşünülüyor.

BABİL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Süleyman ve İrfan karşı karşıya!

Başarısızlıkla sonuçlanan kaçış planı İrfan ve Süleyman'ı bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Süleyman İrfan'ı sevdikleriyle cezalandırırken, Egemen de bu öfkeden nasibini alıyor. İrfan, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Ayşe'yle kozlarını paylaşırken; Deniz için kırılan umutlar, İlay'ın masaya koyduğu fikirle yeniden yükseliyor. Kudret'in İlay'ın ofisini patlatması beklenmedik sonuçlar doğururken, Hakan karşısında İrfan'ı buluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.