Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 24.02.2020 Gazete
ABONE OL

Velayet babada

İspanyol model ve moda tasarımcısı Elisabeth Mas Vall ile iş insanı olan eşi Caner Karaloğlu arasında görülen boşanma davasında, müşterek çocuğun geçici velayeti babaya verildi. Çocuk ile anne arasında her hafta sonu kişisel ilişki kurulmasına da karar veren mahkeme, ayrıca babanın her ay anneye ödediği aylık 5 bin liralık tedbir nafakasını da kaldırdı. Vall'ın müşterek konut tahsis talebi de reddedildi.

Velayet babada
İspanyol model ve moda tasarımcısı Elisabeth Mas Vall ile iş insanı olan eşi Caner Karaloğlu arasında görülen boşanma davasında, müşterek çocuğun geçici velayeti babaya verildi. Çocuk ile anne arasında her hafta sonu kişisel ilişki kurulmasına da karar veren mahkeme, ayrıca babanın her ay anneye ödediği aylık 5 bin liralık tedbir nafakasını da kaldırdı. Vall'ın müşterek konut tahsis talebi de reddedildi.Caner Karaloğlu'nun, İspanyol model ve tasarımcı eşi Elisabeth Mas Vall'ı oyuncu Tuba Ünsal ile aldattığı iddia edilmişti.

ALİ OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.