Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 21.02.2020 14:58
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.02.2020 15:34
ABONE OL

kim elendi? 21 Şubat kim oldu?

65. bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Tv8'de yayınlanan yarışmanın bu bölümünde elenen isim ve haftanın en çok puan toplayan ismi belirlenecek. Yarışmanın takipçileri elenen ismin kim olduğunu araştırıyor. Peki, ? 21 Şubat kim oldu?

Doya Doya Moda kim elendi?

kim elendi? Tv8'de ekranlara Doya Doya Moda programı bugün 65. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Haftanın birincisi ve elenen isim, toplanan puan durumunun açıklanmasının ardından belli oluyor. Yarışmanın takipçileri internet üzerinden hangi yarışmacının elendiğini araştırmaya başladılar. Peki, ? 21 Şubat kim oldu? İşte detaylar...

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta rekor puanla haftanın birincisi Betül oldu.

21 ŞUBAT DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Yarışmanın 65. bölümünde elenen isim henüz açıklanmadı. Puanlamanın ardından belli olacak elenen ismi haberimizden öğrenebilirsiniz.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Doya Doya Moda'da geçen hafta en çok puanı toplayarak altın kolyeyi Su kazanmış, elenen isim ise Yakut olarak açıklanmıştı.

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ

Kemal Doğulu
Seray Sever
Uğurkan Erez
Gülşah Saraçoğlu

DOYA DOYA MODA FORMATI NEDİR?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.