Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 19.02.2020 18:18
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.02.2020 18:46
ABONE OL

2020 yılında çıkaracak mı?

Sevilen şarkıcı ve oyuncu , "Bi' Başka" adlı kanalında kendisi hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi. Keremcem, yeni şarkısı "Gitmişsin Çoktan" ve yakında vizyona girecek romantik komedi filmi "Aşk Çağırırsan Gelir" hakkında da açıklamalarda bulundu.

2020'de yeni albüm çıkaracak mı?

Sevilen şarkıcı ve oyuncu , "Bi' Başka" adlı kanalında merak edilen soruları yanıtladı. Keremcem'e yöneltilen sorulardan bir tanesi de "2020'ye yeni albüm çıkaracak mı?" oldu.

İşte "Bi' Başka" adlı YouTube kanalının Keremcem ile gerçekleştirdiği söyleşi:

Yeni şarkısı "Gitmişsin Çoktan" ve başrolünü üstlendiği, yakında vizyona girecek olan romantik komedi filmi "Aşk Çağırırsan Gelir" hakkında açıklamalarda bulunan Keremcem ile eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdik.

Hem oyuncu hem müzisyen olarak sevenlerinin karşısına çıkan Keremcem, 2020'de yeni bir albümün geleceği müjdesini verdi. Keremcem, geçtiğimiz günlerde bir radyo programında sarf ettiği ve çokça konuşulan "Müzikten özür dilerim" ifadesini, "Aslında benim sesimden şarkılarımı duymayı özleyen dinleyicilerimden özür dilemiştim. Ama artık özür dilemiyorum. Çünkü geliyorum" sözleriyle açıkladı.

Başrolünde yer aldığı ve yakında vizyona girecek filmi "Aşk Çağırırsan Gelir" hakkında da konuşan sevilen isim, "Aşkı değişik yönleriyle anlatan bir film oldu. Karakterim aşkı arayan ama en yakın arkadaşı onu çapkınlık maceralarına sürüklediği için bundan mahrum kalan bir karakter. Ama en sonunda aşkı buluyor" dedi.

Oyunculuk ve şarkıcılık arasında seçim yapamayacağını söyleyen Keremcem, "Ben oyuncu şarkıcıyım" sözleriyle kendini ifade etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.