Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 16.01.2020 17:41
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 16.01.2020 18:30
ABONE OL

Zahide Yetiş'in sorduğu cinsel ilişki sorusu son bölüme damga vurdu: Valla bu işte utanma sıkılma yok

Zahide Yetiş'in sunduğu Zahide Yetiş'le programının son bölümünün konuğu olan Dr. Feridun Kunak'a yönelttiği cinsel ilişki sorusu ile sosyal medya gündemine oturdu. Hemoroid ağrılarının ve tedavi yöntemlerinin konuşulduğu programda Zahide Yetiş, Dr. Feridun Kunak'a "Valla bu işte utanma sıkılma yok. Bana bunu soranlar var. Ben de sizin sesiniz olduğum için sormam lazım." sözlerinin ardından yönelttiği cinsel ilişki sorusu ile sosyal medya gündemine oturdu. İşte Zahide Yetiş'lenin son bölümüne damga vuran ve çok konuşulan cinsel ilişki sorusu...

Zahide Yetiş'in sunduğu Zahide Yetiş'le programının son bölümünün konuğu olan Dr. Feridun Kunak'a yönelttiği cinsel ilişki sorusu ile sosyal medya gündemine oturdu. Türkiye'nin sabah kuşağı programları arasında olan Zahide Yetiş'le hafta içi her gün Show TV'de ekranlara geliyor. Başarılı sunucu Zahide Yetiş sağlıktan yaşama birçok konuda halkın ve izleyicilerin çözüm istediği başlıkları ele alıyor ve işliyor. Yetiş, sunuculuğunu yaptığı programda Dr. Feridun Kunak'a ilginç bir soru yöneltildi.

"VALLA BU İŞTE UTANMA SIKILMA YOK"

Hemoroid ağrılarının ve tedavi yöntemlerinin konuşulduğu programda Zahide Yetiş, Dr. Feridun Kunak'a "Valla bu işte utanma sıkılma yok. Bana bunu soranlar var. Ben de sizin sesiniz olduğum için sormam lazım. Hocam bazen cinsel hayatta beyler farklı şeyler istiyor. Hanımlar da bazen hayır diyemiyor. Zaten bize göre de günah. Hemoroid ondan kaynaklı olabilir mi?" sorusunu yöneltti.

"KESİNLİKLE ONU YAPMAYINIZ"

Dr. Kunak da Yetiş'e bu soruyu sorduğu için utanmaması gerektiğini belirterek "Kesilikle onu yapmayınız. Çok tehlikeli. İslami açıdan da günahtır. Ayrıca o noktada zarları da yırtabilirsiniz. Çok büyük sıkıntılara sebep olabilir" sözleriyle yanıt verdi.

   ZAHİDE YETİŞ KİMDİR?

   Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada doğmuştur. "Allah'ın emir ve yasaklarına uyan" demekmiş Zahide'nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir'de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu.