Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 17.04.2019 10:58
  • Son Güncelleme: 17.04.2019 11:27

sevgilisi Pedro de Noronha ile Portekiz'de evlendi! Pedro de Noronha kimdir?

'den şaşırtan hamle! 12 yıl evli kaldığı Mehmet Özer'den 2017 yılında boşanan ünlü model Tülin Şahin, sevgilisi Pedro de Noronha ile Portekiz'in başkenti Lizbon’da evlendi. Sade bir tören ile dünyaevine giren çiftin en kısa sürede Türkiye'de de bir kutlama organize edecekleri öğrenildi.

Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen ve bir döneme modelliğiyle damga vuran Tülin Şahin, 12 yıl evli kaldığı Mehmet Özer'den 2017 yılında boşanmıştı. İki isim de boşanma gerekçesini uzun bir süre basın ve kamuoyu ile paylaşmıştı. Ünlü model, Pedro de Noronha ile sade bir tören ile Portekiz'in başkenti Lizbon'daki evlerinde evlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.