Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.09.2018 17:53
  • Son Güncelleme: 01.09.2018 18:04

ilk kez instagram hesabından 'la fotoğrafını paylaştı

ve yaşadığı aşkla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Gösteri aşklarına devam eden ikili tığ tüy aşk yaşıyor. Sanki yanyana değillermiş gibi birbirlerine instagram üzerinden laf atmaları da da dalga konusu oldu. Defne Samyeli'nin yaptığı paylaşımın altındaki yorumlarda dikkat çeken bir detay var ki; takipçilerin olumsuz yorumlarının hiçbiri yok ve yorum yapanların sayısı oldukça az. İşte Defne Samyeli'nin o paylaşımı...

Tığdan tüyden aşk yaşıyorlar

Geçtiğimiz Mayıs ayından bu yana komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşayan sunucu Defne Samyeli, kendi sosyal medya hesabından aşkını sergiledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.