Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.09.2011 23:12
ABONE OL

Diziden kovuldular

Diziden kovuldular
"Leyla ile Mecnun" dizisinin setinde, oyuncu , rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu'nun boğazını sıktı, saçlarından sürükledi.

TRT 1'de yayınlanan "Leyla ile Mecnun"un setinde geçtiğimiz gün dayak skandalı yaşandı. Dizide 'Arda' karakterini canlandıran Ushan Çakır, 'Leyla' rolündeki Ezgi Asaroğlu'yla tartıştı, ardından da boğazını sıktı ve saçlarından sürükledi.

Kavga sırasında kafasını kaldırıma çarpan genç kız, darp raporu aldı. Ushan Çakır'ın aynı dizide rol alan 'in sevgilisi olduğu ve kavganın da Asaroğlu'nun, Bereket'e Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

GEREKEN YAPILACAK
Dizinin yapımcılığını üstlenen Eflatun Film, olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan tatsız olaylar tarafların özel hayatları ile ilgili konulardan kaynaklanmıştır.

Bizim setlerimizde insanlar birbirlerine özen gösterir, sever ve saygı duyar. Eflatun Film, yaşanan bu menfur olayla ilgili gerekeni yapacaktır."

Alınan bilgiye göre, Beste Bereket ve Ushan Çakır'ın dizideki görevlerine yapım şirketince son verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.