Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.09.2011 19:08
ABONE OL

'yle kanka oldu

Monica Bellucci'yle kanka oldu
, 'Gergedan'ın Son Şiiri' filminde birlikte rol aldığı için "Can gibi bir insan" diyor: Monica'yı ilk duyduğunda "Şimdi korumaları, tantanasıyla gelecek" diyorsun.

Oysa, sıfır kapris... Yoksa benim de beklemediğim bir şey; gelsin, kanka oluruz, birlikte kebap yeriz dediğim biri değildi...

Adana 18. Altın Koza Film Festivali'ndeki 'Bir Zamanlar Anadolu'da' filminin galasında buluştuğumuz Yılmaz Erdoğan'la söyleşimiz devam ediyor.

Bu filme başlarken yönetmen Nuri Bilge Ceylan'la birbirlerine karşılıklı "Hoş geldin benim dünyama" dediklerini söyleyen Erdoğan, ayrıca İranlı yönetmen Bahman Ghobadi'nin filmi 'Gergedan'ın Son Şiiri'nin setinde yaşadıklarını da anlattı.

Filmde birlikte rol aldığı Monica Bellucci ile ailecek 'kanka' olan Erdoğan, İtalyan aktris için "Zaten Belçim'in de idolüydü, çok iyi anlaştılar" diyor.

Bir de yine Ghobadi'li, Bellucci'li bir haber veriyor: "Şimdi Bahman'ın bir kısa filminde de oynayacağız Monica'yla beraber!"

Şirin Sever

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.