Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 22.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.09.2011 23:35
ABONE OL

Karizma öyle bir çizildi ki !

Karizma öyle bir çizildi ki !
Oyuncu '' dizisindeki arkadaşlarıyla Reina'ya gitti. Güvenlik, İynemli ve arkadaşlarını mekandan içeri sokmadı!

BARDAN BOYNU BÜKÜK AYRILDI
Onlar Türkiye'nin en şöhretli genç oyuncuları ama karizmaları bodyguard'lara sökmedi! 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin üç oyuncusu; Aras Bulut İynemli, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Tolga Güleç önceki akşam gece kulubü Reina'da eğlenmek istedi. Ama geceyi boynu bükük tamamladılar.

DAKİKALARCA DİL DÖKTÜ AMA...
Üç oyuncu, Reina girişi bodyguard engeline takıldı. İynemli, güvenliğe dakikalarca dil dökse de giriş vizesi alamadı. İynemli, medyanın olayı görüntülemesi nedeniyle durumu gurur meselesi yaptı ama finalde çaresiz kalıp evinin yolunu tuttu.

TELEFON DİPLOMASİSİ
İynemli,içeriye alınmayınca telefona sarılıp birkaç kişiyi arayarak yardım istedi. Bu çırpınış da sorunu çözmeye yetmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.