Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2010 14:08

"Hayır, boşanmak istiyorum"

İki ünlü çiftin boşanma davası vardı. Tam dört yıl süren evlilik hakimin uyarılarına karşın beş dakikada bitti.

Hayır, boşanmak istiyorum
Bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanacaklarını açıklayan "Küçük Kadınlar" dizisinin Eylül'ü ile çiftinin üç yıllık evliliği tek celsede bitti.

Milliyet'te yer alan haberlere göre, ortak avukatları Aydın Kurban vasıtasıyla boşanma dilekçesi veren çift duruşmaya birlikte geldi. Yüzleri son derece asık olan çiftin birbiriyle hiç konuşmaması dikkat çekti. Kısa süre mahkeme odasının kapısında bekleyen Borak ve Şakrak'ı mübaşirin uzun uzun bir şirket adını okuyarak bağırması güldürdü. Anlaşmalı olarak boşanan çift mal paylaşımı yaptı.

Mal paylaşımı yapıldıktan sonra hâkimin "Halen boşanmadınız, vazgeçebilirsiniz" demesi üzerine Borak, "Hayır, boşanmak istiyorum" dedi. Adliyeden geldikleri araçla birlikte ayrılan çift gündeme gelen çocuk sahibi olma konusundaki anlaşmazlık nedeniyle ayrılma kararı aldıkları iddiasını bir kez daha yalanladı. Borak, "Yok öyle bir şey. Çoçuk yüzünden boşanmadık" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.