Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 21.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2010 14:34
ABONE OL

Beren'i hayran bakışlarla dinledi

, Bihter karakterini canlandırdığı Aşk-ı Memnu dizisinin senaristi 'in doğum gününde eski dizisinden set arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Beren'i hayran bakışlarla dinledi
Aşk-ı Memnu dizisinde yaşadıkları yasak aşkla hafızalara silinmeyecek sahneler kazıyan ve uzun uzun sohbet ederek hasret giderdi. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, eski rol arkadaşı Beren Saat'i "hayran bakışlarla" dinlemesi ise kafaları karıştırdı.

BEREN'E ARAP İLGİSİ!

Mekan çıkışında Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Beren Saat, ? dizisini soran basın mensuplarına "Her şey çok güzel gidiyor." derken, Hülya Avşar'ın dizideki performansını yorumlaması ve kendisinin tecavüz sahnesini daha güzel oynadığını söylemesi üzerine ise "Evet, o benden daha güzel oynamıştı, doğru söylemiş." diyerek yanıt verdi.

AŞK KAÇAMAĞI!

Yönetmen sevgilisi Levent Semercioğlu ile haklarında çıkan "ayrılık" haberleri sorulduğunda köşe bucak kaçmaya çalışan Beren Saat tavırlarıyla herkesi hayrete düşürdü. Sorulara yanıt vermmek için hızlı adımlarla mekandan uzaklaşan Beren Saat, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisindeki tecavüz sahnesi için psikolojik destek aldığı yönündeki haberleri ise yalanladı. (HABERTURK)


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.