Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 21.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2010 14:35
ABONE OL

Altuğ, kostümcüsünü neden kovdu?

Pınar Altuğ, geçtiğimiz yıl rol aldığı ‘Aile Reisi’ adlı dizinin kostümcüsünü işten attırdığı haberleriyle basında yer almıştı.

Altuğ, kostümcüsünü neden kovdu?
Set kostümcüsünü işten kovdurduğu için Pınar Altuğ, gerekçesini açıkladı: "Bana 'Vücudunuz bir acayip' demişti"

Konunun yeniden gündeme gelmesi üzerine Altuğ, suçlamalara yanıt olarak şöyle konuştu: "Kendisi bana kostümayarlayamadığı için ben de ona destek olmak amacıyla evden kıyafet getirmiştim. Ama o kıyafetlerimi katlama zahmetine bile girmeden çantaya tıkmıştı. O zaman ben getirmeyeyim, sen kıyafet bul deyince de 'Sizin vücudunuz bir acayip, hazır giyim olmuyor. Ancak diktirmek lazım' diye cevap vermişti."

ALTUĞ'A TEPKİ YAĞIYOR

Bu olayın ardından Pınar Altuğ'un Twitter'da "Normal hayatta yanına bile yaklaşamayacak biri, görevi gereği senden üstün konuma gelince, aklınca seni ezmeye çalışır, ne zavallı bir durum" şeklinde yazdığı tweet de yoğun eleştiri aldı. Ünlü oyuncunun bu yorumuna gelen en ağır eleştirilerden biri ise şöyle oldu: "Siz kimsiniz ya, o normal hayatta yanınıza yaklaşamayanlar sayesinde kazanıyorsunuz parayı. Sonra, ne yaptınız ki siz bu hayatta kayda değer; vücudunuzu sergilemekten başka, değil mi güzelim!"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.