Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 24.01.2010 13:18
  • Son Güncelleme: 24.01.2010 13:35

Seçkin'e uygunsuz hareketler yapıldı!

Best Model 2007 birincisi Senem Kuyucuoğlu, geçtiğimiz aylarda, bir kadının kendi adına facebook'ta profil ve MSN sayfası açarak, ismini kötüye kullandığını açıklamıştı.

Ahlaksız teklif!
Kendisini tanıyan insanların bu facebook profiline üye olduktan sonra tacize uğradığını iddia eden manken, şöyle isyan etmişti: "Onlara ahlaksız tekliflerde bulunmuş. Hiç görmediğim ve tanımadığım bu kişi, işadamlarına bile mesaj yazarak cinsel içerikli isteklerde bulunuyor. Çevreme karşı küçük düşürüldüm. İsmimi kullanan bu kişinin bulunarak, cezalandırılmasını talep ediyorum."

SENEM KUYUCUOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Kuyucuoğlu'nun ardından Seçkin Piriler de facebook ve MSN hesabının ele geçirildiğini iddia etti. Piriler, şunları anlattı: "Arkadaşlarım arayıp, 'sana ne oldu neden bu tarz konuşmalar yapıyorsun?' diye uyarıda bulundu. Durumun farkına öyle vardım. Adli makamlara suç duyurusunda bulunup, bu kişinin uygunsuz konuşmalar yapmasını engelleyeceğim. Sadece ünlü insanların değil, herkesin internet kullanırken dikkatli olması lazım. Özellikle özel hayatlar hakkında bilgi sunan fotoğrafların ve yazışmaların çok dikkatli paylaşılması gerekiyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.