Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 19.01.2010 09:42
  • Son Güncelleme: 19.01.2010 12:21

Bülent Ersoy'a dava

Ankara Limak Ambassadore Otel'de sahneye çıkmak için organizasyon şirketinden 70 bin lira avans alan Bülent Ersoy'u firma dava etti

Bülent Ersoy'a dava
Bülent Ersoy'a rahatsızlığı pahalıya patladı
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'a mahkeme şoku! Yılbaşında Ankara Limak Ambassadore Otel'de sahne almak için bir organizasyon şirketiyle 180 bin liraya anlaşan Bülent Ersoy, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

BÜLENT ERSOY'UN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ersoy'a haciz gelecek!
Böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastanede yatan Ersoy'u doktorlar sahneye çıkmaması konusunda uyardı. Hal böyle olunca konser veremeyen ünlü divayı, organizasyon şirketi yetkilileri mahkemeye verdi, haciz işlemi başlattı. Yetkililerin, sanatçıya 70 bin lira avans ödedikleri, sahne iptal olunca parayı geri istedikleri ve divanın ödemediği öğrenildi.

ÜNLÜLERİN ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON SÖZLERİ

'Bizi zarara uğrattı'
Yetkililer, "Biz uğradığımız zararın parasını Bülent Hanım'dan istiyoruz. Çünkü nezaket gösterip telefonlarımıza bile çıkmadı" dediler. Şimdi Ersoy'dan, tüm masraflar dahil 100 bin lira isteniyor.


MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

ÜNLÜLERİN KORKULARI

EN ÇEKİCİ BEKAR ERKEKLER

EN GÜVENİLİR ÜNLÜLER

2009'UN TWİTTER BOMBALARI

kalan karakter 1000

Zarife68 Zarife68 // İSTANBUL

Sizde anlaşmanızı yaparken daha dikkatli olun...Avans 70 bin olur mu? Bu krizde siz sanatçılara değil ,,sanatçı size muhtaç!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2010 17:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.