Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 28.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.10.2009 09:47

Aşkalarına çocukları engel oldu

Dört aydır Madonna'nın eski aşkı Alex Rodriguez'le birlikte olan ünlü aktris Kate Hudson'a, ünlü sporcunun çocukları bir türlü alışamadı! Çocuklar, babalarının annelerine geri dönmesini istiyor

Hollywood'un çapkın aktrislerinden Kate Hudson'ın aşk hayatında yaşadığı şanssızlıklar bir türlü yakasını bırakmıyor.

KATE HUDSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

Oğlu Ryder'ın babası Chris Robinson'dan boşandıktan sonra ilişkilerinde bir türlü dikiş tutturamayan yıldız, dört aydır adını Madonna ile yaşadığı kaçamakla duyuran Alex Rodriguez'le birlikte... İlişkisinin başından bu yana Rodriguez'in çocukları dört yaşındaki Natasha ve bir yaşındaki Ella'yla yakından ilgilenen ünlü aktris, çocukların sevgisini kazanmak için elinden geleni yapsa da, yine de başarılı olamıyor.

ANNEMİZE GERİ DÖN!
Babalarının, anneleri Cynthia ile barışmasını isteyen minikler, Rodriguez'e bu konuda baskı yapıyor. Çocukların kendisine ısınması için onlarla sık sık görüşen Hudson, bu duruma üzülüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.