Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 12.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.10.2009 09:51

Timuçin olayı divaları böldü

Müzik dünyasının iki kıdemli ismi Muazzez Abacı ile Bülent Ersoy; Timuçin Esen olayında iki farklı görüş bildirdi

Çileden çıkarıyorlar
Bülent Ersoy: "Eskiden gazeteciler, sanatçıya nasıl yaklaşılır çok iyi bilirdi. Şimdi abuk sabuk yerlerde, sanatçıları sinirlendiren, çileden çıkaran sorular sormaya başladılar. Bu iş genç toylara verilmemeli. Bence zaten magazin de bitti!"

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

İyi geçinmek zorunda
Muazzez Abacı: "Ünlülerin, işine gelince basının yanında, gelmeyince de karşısında olması yanlış. Bu bindiğin dalı kesmek gibidir. Sanatçılar magazinle beslenir, dolayısıyla da gazetecilerle iyi geçinmek zorundadırlar."

Deli deliye sopasını saklar
Muazzez Abacı, Günay'da aynı sahneyi paylaştığı Ersoy'a "Herkes sizden korkuyor, siz de benden korkuyor musunuz?" diye sordu. Ersoy, "Deli deliyi görünce sopasını saklarmış" diyerek espri yaptı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.