İYİ Parti Gençlik Kolları'ndan Ekrem İmamoğlu'nun ulaşım vasatlığına sert gönderme! Otobüs, metrobüs ve yürüyen merdivenlere durumu tiye alan çıkartma

Son dakika haberleri... 31 Mart yerel seçimlerine giderayak İYİ Parti ve CHP arasındaki gerilim karşılıklı yapılan açıklamalarla birlikte her geçen gün artıyor. İYİ Parti'nin yerel seçimlere hür ve müstakil girme kararının ardından CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kendilerine operasyon çektiğini söyleyen Meral Akşener, her fırsatta İBB başkanını sert sözlerle eleştirirken partisinin gençlik kollarından çok konuşulacak bir hamle geldi. İBB Başkanının ulaşımda yol açtığı aksaklıklara dikkat çeken İYİ Parti Gençlik Kolları, İstanbul’un dört bir yanında otobüs, metrobüs ve yürüyen merdivenlere yaşanan skandalları tiye alan çıkartmalar yapıştırdı.

Giriş Tarihi 29 Mart 2024, 15:42 Güncelleme 30 Mart 2024, 07:11
İYİ Parti Gençlik Kolları’ndan Ekrem İmamoğlu’nun ulaşım vasatlığına sert gönderme! Otobüs, metrobüs ve yürüyen merdivenlere durumu tiye alan çıkartma

İÇİNDEKİLER

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından yerel seçimlere hür ve müstakil girme kararı alan İYİ Parti ile CHP arasındaki tansiyon giderek yükseliyor.

Akşener, partisinin yerel seçim kararı sonrasında Ekrem İmamoğlu'nun kurumsal operasyon çektiğini söyleyerek "Bizi engelleyen Saraçhane" çıkışında bulunmuştu.

İMAMOĞLU VE YAVAŞ'A 'KORKAKLAR' DEDİ!
Yerel seçimlerde ittifaka kapıyı kapatan Meral Akşener, uğruna masayı devirdiği ve ablam dediği CHP'li başkanlar Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'a da savaş açtı. Daha önce 'Korkaklar' çıkışıyla İmamoğlu ve Yavaş'ı suçlayan Meral Akşener dün akşam Ankara Keçiören'de verdiği iftarda yine CHP'yi bombaladı.

"BANA ABLA MABLA DEMEYİN"
Akşener, CHP Genel Başkanı Özgür Özel için "Bu arkadaş seçimlere kadar bizi terörist çapulcu ve marjinal de ilan ederse şaşırmayın sonra ruh ikizi deyince kızıyorlar" ifadelerini kullandı. Sözlerine devam eden İyi Parti Lideri, "Bana abla mabla demeyin istemiyorum. Sizin bana vıcık vıcık riyakarlıkla abla bamla demenizi istemiyorum. Mansur Yavaş'ın, Muhittin Böcek'in, Ekrem İmamoğlu'nun yanında biz vardık, hepsinin ihanet ettiği de biz olduk. Dünün mağdurları, bugünün zorbaları oldu" diyerek CHP'li isimlere sert çıktı.

EKREM İMAMOĞLU'NA ÇOK SERT GÖNDERME!
Yerel seçime 2 gün kala Meral Akşener ile Ekrem İmamoğlu arasında kavga kızıştı! İYİ Parti Gençlik Kolları, mevcut İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik dikkat çeken bir göndermeye imza attı.

Ulaşımda yaşanan aksaklıklara dikkat çeken İYİ Parti gençlik kolları üyeleri otobüslere, otobüs duraklarına ve metrolara çıkartmalar yapıştırdı.

"Buradan itiniz", "Otobüs gelmeyecek bütçe yok. Parayı delegelere verdik caddeye doğru yürü ya da otostop çek", "Müsait değilim CHP'yi dizayn ediyorum, merdiveni kullan" yazılarının yer aldığı çıkartmaları, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun da sosyal medya hesabından paylaştı.

Coşkun, yapılan bu paylaşımına "Mecbur olmadığımızı göstermek için gençlik kollarımız sokaklarda" notunu yazdı.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN