Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.12.2020 05:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.12.2020 06:33
ABONE OL

'li Başkanı 'ün skandal sözlerine 'den sert tepki!

Başkanı 'ün " ve Foça kurtarılmış bölgedir" sözlerine İzmir'den tepki gelirken, hesaplarından da çok sayıda kişi Gürbüz'e tepki gösterdi.

Kurtarılmış bölge sözlerine tepki yağdı

Başkanı 'ün " ve Foça kurtarılmış bölgedir" sözlerine İzmir'den tepki gelirken, hesaplarından da çok sayıda kişi Gürbüz'e tepki gösterdi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'ün bir toplantı sırasında "İzmir ve Foça kurtarılmış bölgedir" sözleri gündeme gelirken, 'İzmir9eylüldeKurtuldu' hashtagi ile sosyal medyada çok sayıda kişi 'li Belediye Başkanı Gürbüz'e tepki gösterdi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli de Foça Belediye Başkanının sözlerine tepki gösterip, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "'İzmir ve Foça kurtarılmış bölgedir' diyen CHP'li Başkan Gürbüz'e sormak lazım? Kimi, kimden, nasıl kurtardınız? Kurtarmak; halkın malını satmaya kalkışmak, halkı hizmetsiz bırakmak mıdır? Kusuru boyunu aşmış bu şahsa söylenecek tek söz vardır; yazıklar olsun" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal ise, "Foça Belediye Başkanı'nın toplantısında, görev yaptığı ilçeyi 'kurtarılmış bölge' ilan etmesi kabul edilemez. Bu tip ifadelerin tehlikeli olması yanında kötü niyetler de taşıdığı ortadadır. Skandal ifadelerin sahibi, İzmirlilere açıklama borçludur" dedi.

(CHP'li Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz)

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan da Gürbüz'e tepki göstererek, "Dün Kumburnu Plajını peşkeş çekmeye çalışan Foça Belediye Başkanı, bugün kurtarılmış bölge olduğunu savunuyor. Nasıl bir hukuksuzluğun içerisine girmişlerse artık kendilerini kurtarmak için tehdit ve 'bölücülük' dahil her türlü ifadeyi kullanıyorlar" dedi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, geçtiğimiz günlerde, belediyeye ait Kumburnu Koyunu satılığa çıkarmış, AK Parti kanadından gelen tepki sonrası, satışı durdurmuştu.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN