Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 04.12.2020 19:58
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.12.2020 19:58
ABONE OL

durumu! yüzde kaç?

yoğunluğu yüzde kaç? vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Sokağa çıkma yasağının başlamasına dakikalar kala trafikte kalan vatandaşlar İstanbul trafik durumunu sorguluyor. Peki, nasıl?

İstanbul trafik durumu! İstanbul trafik yoğunluğu yüzde kaç?

İstanbul trafik durumu vatandaşların merak konusu oldu. Türkiye genelinde başlayacak 56 saatlik sokağa çıkma yasağı öncesi İstanbul trafik yoğunluğu yüzde kaç? İstanbul'da trafik adeta durma noktasına geldi. Yasak saat 21:00 itibariyle başlayacak.

İSTANBUL TRAFİK DURUMU!

Kentte, mesainin de sona ermesiyle gündüz nispeten sakin olan toplu taşıma araçlarında kalabalık arttı.

Avrupa Yakası'ndan Anadolu Yakası'na geçişlerde ise 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde trafik yoğunlaştı.

D-100 Karayolu Edirne istikametinde de bazı bölgelerde yer yer yoğunluk oluştu.

Anadolu Yakası'nda TEM Otoyolu Dudullu mevkisi, D-100 Çamlıca ve Uzunçayır mevkisi ve TEM Otoyolu'nda da ara ara trafik arttı.

İBB Trafik verilerine göre, saat 16.55 itibarıyla trafikteki yoğunluk yüzde 71'e ulaştı.

Bu arada, kentte gün içinde, insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerin başında gelen Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi için alınan ek önlemlerin uygulanmasına devam edildi. İstiklal Caddesi'nin girişlerinde polis ve zabıta ekipleri, vatandaşları kurallara uymaları konusunda uyardı. Caddeye vatandaşların, 7 bin kişiyi geçmeyecek şekilde girmesine izin verildi.

İSTANBUL TRAFİK HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ!