Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.11.2020 Gazete
ABONE OL

Okullar tekrar geçti servis krizi yeniden başladı

Coronavirüs vakalarının artmasıyla, bir dizi yeni karar alındı. Okulların tekrar geçmesi kararlaştırıldı. Özellikle çocukları a giden veliler, peşin ödedikleri servis ücretlerinin iade edilmesini istiyor. bir özel okulda 6. sınıfa giden , "Veliler sürekli özel okulları finanse etmekten bıktı. çoğu 3 binle 5 bin lira arası değişen rakamlar ödedi. Çoğu veli iade alamadı" dedi. Pandemi döneminde çalışamamaktan şikayet eden okul servisi sürücülerinden bazıları, " filyasyon için ya da değerlendirilebilir" diye konuştu.

Servis isyanı!

Coronavirüs vakalarının artmasıyla, bir dizi yeni karar alındı. Okulların tekrar geçmesi kararlaştırıldı. Özellikle çocukları a giden veliler, peşin ödedikleri servis ücretlerinin iade edilmesini istiyor.

bir özel okulda 6. sınıfa giden Özgür Özkan, "Veliler sürekli özel okulları finanse etmekten bıktı. çoğu 3 binle 5 bin lira arası değişen rakamlar ödedi.

Çoğu veli iade alamadı" dedi. Pandemi döneminde çalışamamaktan şikayet eden okul servisi sürücülerinden bazıları, " filyasyon için ya da değerlendirilebilir" diye konuştu.