Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.10.2020 13:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.10.2020 14:07
ABONE OL

'nin kadrolu bankamatikçisi çıkan 'ın skandallarla dolu geçmişi

üzerinden "İlave " adı altında provokatif yayınlar yapan ve 'nin kadrolu bankamatikçisi olduğu ortaya çıkan 'ın geçmişte skandallarla gündeme gelmişti. Kocabıyık, bir vatandaşa "çomar" diyerek haakaret etmiş, ayrıca darbe imasında bulunan paylaşımlar yapmıştı.

CHP'nin bankamatikçisi

Antalya merkezli ve sosyal medyadan yayın yapan 'İlave TV' isimli YouTube kanalında vatandaşlarla sokak röportajları yaparak, devlet ve hükümet aleyhine provokatif yayınlar yapan 37 yaşındaki Arif Kocabıyık'ın CHP'nin kadrolu bankamatikçisi olduğu ortaya çıktı. Kocabıyık'ın CHP'li Konyaaltı Belediyesi'nde kadrosunun olmasına rağmen hiç işe gitmeyip maaş aldığı belirlendi. Durumun sosyal medyada bazı vatandaşlar tarafından gündeme getirilmesinin ardından 2 gün önce Kocabıyık'ın istifa ettiği öğrenildi. Kocabıyık, son olarak "kadrolu bankamatikçi" olarak gündeme gelse de geçmişi de skandallarla dolu.

VATANDAŞA "ÇOMAR" DEDİ
"24 Haziran seçimlerinde oy verdiğiniz partiden memnun musunuz?" sorusunu sorarak cevap arayan provokatör Kocabıyık, AK Partili bir seçmene denk gelince aldığı "memnunum" cevabı üzerine deliye dönmüştü. Vatandaşın kararının arkasında durmasını ve AK Parti'yi desteklemesini içine sindiremeyen Kocabıyık vatandaşla aklınca dalga geçmeye başlamıştı. Karşısındaki kadına "çomar" diyen Kocabıyık, videonun sosyal medyada yayımlası üzerine sosyal medyada kullandığı hesaplarını gizliye almıştı.

DARBE İMASI YAPMIŞTI
Arif Kocabıyık'ın skandalı bununla da kalmamıştı. Geçtiğimiz yıl da sosyal medyadan bir paylaşım yapan Kocabıyık, darbe imasında bulunmuştu.