Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.09.2020 20:15
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.09.2020 20:20
ABONE OL

30 Eylül sonuçları belirlendi! 30.09 Şans Topu'nda bugün kazanan numaralar hangileri?

30 Eylül sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bilindiği üzere Şans Topu çekilişleri önceden olduğu gibi haftada bir gün yani çarşamba günü yapılıyor. Bu bağlamda milyonluk ikramiye hayali kuran kişiler gün içerisinde kendisine en yakın bayiye giderek loto oynadı. Akşam saatlerinde ise sonuçlar için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Peki, 30.09 Şans Topu'nda bugün kazanan numaralar hangileri? İşte günün kazanan sayıları

30 Eylül Şans Topu sonuçları duyuruldu!

30 Eylül Şans Topu sonuçları Şisal Şans tarafından gerçekleştirilen çekilişlerin ardından duyuruldu. Büyük ikramiyenin kazanan talihlisi olmak isteyenler bu kapsamda günün kazananan sayılarını öğrenmek istiyor. Akşam saatlerine kadar süren heyecan az önce bitti. Bu kapsamda 30 Eylül Şans Topu sonuçları ile kazanan sayılar belli oldu. İşte heyecanla beklenen o sayıların listesi

30 EYLÜL ŞANS TOPU SONUÇLARI

1 - 4 - 7 - 17 - 23 ve +5

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.