Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 22.05.2020 21:18
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 22.05.2020 21:55
ABONE OL

’li İmamoğlu yine prim yapma peşinde! döneminde yapılan KİPTAŞ projesini sahiplendi

Göreve geldiği günden itibaren bir proje üretmeyen ’li İBB Başkanı ’nun yine döneminde yapılan bir projeyi kendisi yapmış gibi duyurdu. KİPTAŞ 3. Etap'ın yapımının ardından kura çekimine ilişkin paylaşımda bulunan İmamoğlu’nun projeyi kendisi yapmış gibi göstermesine yanıt AK Parti Esenler Belediye Başkanı ’dan geldi.

CHP’li İmamoğlu yine prim yapma peşinde!

Göreve geldiği günden itibaren yaptığı israflar ve tatillerle gündemden düşmeyen ve bir proje üretmeyen CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu AK Parti döneminde yapılan bir projeyi kendisi yapmış gibi duyurdu.

AK PARTİ DÖNEMİNDE YAPILDI KENDİSİ YAPMIŞ GİBİ DUYURDU
İmamoğlu Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Dar gelirli aileler için ürettiğimiz sosyal konutların yapımı bitti, bugün kura çekimini yaptık. KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap'ın hak sahibi hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. İstanbullular için yeni sosyal konutlar üretmeye devam edeceğiz." İfadelerine yer verdi.

GÖKSU'DAN YANIT GELDİ
İmamoğlu'nun projeyi kendisi yapmış gibi göstermesine yanıt AK Parti Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'dan geldi.

"BUNU DA AK PARTİ YAPTI"
Göksu Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Bunu da AK Parti yaptı... Dar gelirli aileler için projelendirilen, yapımı İBB AK Parti döneminde tamamlanan ve bugün kurası çekilen KİPTAŞ Silivri Konutları 3.Etaplarında hak sahibi olmayı kazanan vatandaşlarımıza yeni evlerinin hayırlı olmasını diliyoruz." ifadeleriyle İmamoğlu'nun prim yapma girişimini boşa çıkardı.

PROJENİN 2019 YILINA AİT GÖRÜNTÜLERİ DE ORTAYA ÇIKTI
İmamoğlu'nun sahiplendiği projenin 2018 yılında AK Parti döneminde yapılmaya başlandığı ve konutları 1 yılda yapılırken CHP'li İBB sadece peyzajını 1 yılda tamamladı.

   KEMERBURGAZ ORMANI İÇİN DE AYNISINI YAPMIŞTI
   İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz Ekim ayında da AK Parti döneminde yapılan Kemerburgaz Kent Ormanı'nın açılışını yaparken projeyi kendisi yapmış gibi göstermişti.

   TAKVİM.COM.TR