Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.04.2020 15:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.04.2020 15:40
ABONE OL

'den skandal paylaşım! DHKP-C sempatizanı 'e sahip çıktı!

Daha önce de birçok kez yaptığı açıklamalarla tepki çeken , bu kez de DHKP-C sempatizanı terörist 'i adeta kutsar nitelikte bir paylaşıma imza attı. Terör destekçisi Bölek'i savunacak kadar ileri giden Kırmızıgül, "Bir müzisyenin açlık grevinde ölmesi çok acı. Çok üzgünüm." ifadelerini kullandı. Kırmızıgül'e dan tepki yağdı. Terör örgütlerine karşı sempatizan yaklaşımları ile dikkat çeken Kırmızıgül, daha önce de 'ya destek çıkmıştı. Devletin terör örgütlerine temizlik operasyonlarını eleştiren Kırmızıgül, terör örgütüne tek laf söylememişti.

Kırmızıgül'den skandal paylaşım! Teröristi kutsadı

DHKP-C terör örgütüne yakınlığı ile bilinen Üyesi 'in açlık grevi nedeniyle ölmesi 'ü derinden üzdü. Kırmızıgül hesabından skandal ifadeler ile terör örgütü sempatizanı Bölek'i andı. Kırmızıgül, "Bir müzisyenin açlık grevinde ölmesi çok acı. Çok üzgünüm." ifadelerini kullandı. Kırmızıgül'ün terör örgütü sempatizanının ölümünü müzisyen ölümü olarak nitelendirmesi ve üzüntülerini dile getirmesi, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Birçok kişi Mahsun Kırmızıgül'e sert sözlerle yüklenirken, terör örgütü DHKP-C sempatizanlarından ise destek geldi. Kırmızıgül'e gelen tepkiler arasında, DHKP-C'li teröristlerin Çağlayan Adliyesi'nde şehit ettiği hatırlatmaları dikkat çekti.

MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN SKANDAL PAYLAŞIM
Terör örgütü sempatizanı Grup Yorum üyesi Helin Bölek'in ölümü sonrası sosyal medyadan mesaj yayımlayan Mahsun Kırmızıgül skandal ifadeler kullandı. Terör destekçisi Bölek'i savunacak kadar ileri giden Kırmızıgül, "Bir müzisyenin açlık grevinde ölmesi çok acı. Çok üzgünüm." ifadelerini kullandı.

TERÖR SEMPATİZANLARI DESTEKLEDİ, VATANDAŞLAR SERT TEPKİ GÖSTERDİ
Kırmızıgül'ün paylaşımının altına yüzlerce yorum geldi. ve DHKP-C sempatizanlarının paylaşımlarına destek veren terör sempatizanları Kırmızıgül'e destek verirken, yüzlerce vatandaş çok sert sözlerle tepki gösterdi.

MEHMET SELİM KİRAZ HATIRLATMASI
Mahsun Kırmızıgül'ün skandal paylaşımına gelen yorumlar arasında görevi başında DHKP-C'li militanlarca şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı hatırlatan ifadeler de yer aldı. Kırmızıgül'e," öldürüldüğünde de üzüldün mü?" sözleri ile gelen tepki dikkat çekti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
Mahsun Kırmızıgül'ün skandal paylaşımına gelen tepkilerden bazıları şöyle:

Müzisyen değil intihar eden bir terörist..

Sende başla açlık grevine!!!

Bunlar kendi isteği ile ölüm orucu tutmuyor biliyorsunuz değil mi? Mensubu olduğu örgüt mecbur kılıyor.

Ahmet Kaya linç edilirken birilerine yaranmak için 10.Yıl Marşını ayakta söyleyen biri için gayet iddialı sözler.

Şimdi bu elini kolunu sallayarak gezecek mi? DHKP-C'li teröristleri öven sözde soliste üzülmüş Mahsun! İçişleri Bakanlığı göreve...

Bir teröristin ölmesi sevindirici...

Yasin, Eren, Bedirhan bebek ve daha niceleri şehit edilirken neredeydin?

Kürt devleti diye devlet içinde Devlet kurmaya çalışan vatan coğrafyamızda bizlerle huzur içinde yaşayan Kürt kardeşlerimizin duygularını sömüren evlatlarını dağlara kaçırılp tecavüz edilmesine vesile olanlar hayatları boyunca üzülüp kıvranırlar umarım.

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YI DA ÖVMÜŞTÜ
Terör örgütlerine karşı sempatizan yaklaşımları ile dikkat çeken Kırmızıgül daha önce de PKK'ya destek çıkmıştı. Devletin terör örgütlerine temizlik operasyonlarını eleştiren Kırmızıgül, terör örgütüne tek laf söylememişti. Kırmızıgül o dönemde de çok büyük tepki görmüştü.