Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.02.2020 00:55
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.02.2020 00:55
ABONE OL

3 gün önce oğluna son veda! Şehit babası : Allah'ın emri başımız üzeredir

'nin  kentinde düzenlenen hava saldırısında şehit olan 33 askerden 'nün (25) acı haberi, 'ün Karlıova ilçesinde yaşayan ailesine verildi. Köyde çobanlık yapan, 4 çocuk babası , şehit oğluyla 3 gün önce telefonda yaptığı görüşmeyi anlattı. Öğütçü, oğluyla görüştüğü sırada çatışma çıktığını belirterek, daha sonra kendisinden haber alamadıklarını söyledi. Bir oğlunun da 'de asker olduğunu anlatan Ramazan Ögütçü, "Vatan sağ olsun, Allah'ın emri başımız üzeredir" dedi.

Allah'ın emri başımız üzeredir

'nin kentinde düzenlenen hava saldırısında şehit olan 33 askerden 'nün (25) acı haberi, 'ün Karlıova ilçesinde yaşayan ailesine verildi.


Astsubay Muharrem Öğütçü'nün şehadet haberi, Karlıova'ya bağlı Suçatı köyünde oturan ailesine ulaştı. Karlıova Kaymakamı Ahmet Güneri, sağlık ekipleri eşliğinde aileye, oğullarının şehit olduğu haberini verdi. Şehidin evi Türk bayraklarıyla donatıldı.Köyde çobanlık yapan, 4 çocuk babası , şehit oğluyla 3 gün önce telefonda yaptığı görüşmeyi anlattı.Öğütçü, oğluyla görüştüğü sırada çatışma çıktığını belirterek, daha sonra kendisinden haber alamadıklarını söyledi. Bir oğlunun da 'de asker olduğunu anlatan Ramazan Ögütçü, "Vatan sağ olsun, Allah'ın emri başımız üzeredir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.