Bugünkü
Takvim

'te koronavirüs (Kovid-19) önlemi! Eğlence merkezleri kapatıldı

'ın kentinde 4 kişide yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edilmesinin ardından kentteki internet kafeler, parklar başta olmak üzere eğlence merkezleri kapatıldı.

  • Güncel
  • 26.02.2020 20:59
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.02.2020 20:59
ABONE OL
Hepsi tek tek kapatıldı!

Polis Müdürlüğü Basın Sorumlusu Afrasyav Kamil, yaptığı açıklamada, Kovid-19 vakalarının görülmesinin ardından birçok işletmenin kapatıldığını söyledi.

Yeni tip koronavirüsün kentte yayılmasının önlenmesi amacıyla bu uygulamaya gidildiğine dikkati çeken Kamil, internet kafeler ve parklar başta olmak üzere eğlence merkezlerinin ikinci bir duyuruya kadar çalışmayacağını söyledi.

'ta 24 Şubat'ta ilk kez Necef kentindeki lı bir öğrencide yeni tip koronavirüs tespit edilmişti.

Irak dün de Kerkük'te bir süre önce İran'dan dönen aynı aileye mensup 4 kişide Kovid-19'a rastlandığını duyurmuştu. Kerkük Valisi Rakan Said, basına yaptığı açıklamada, Kovid-19'un görüldüğü Vihda semtinin karantina altına alındığını belirtmişti.

kalan karakter 1000

acil acil

Şu an alınabilecek en güzel tedbir bence tüm ülkeler ile uçuşları giriş çıkışı durdurmak başta iran ırak rusya ve yunanistan.Ülkemiz 87 milyon nüfusu ile bu durumu kaldıramaz allah korusun kayıp çok olur.özellikle istanbul ankara izmir gibi yerlerde risk daha fazla

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.02.2020 21:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.