Bugünkü
Takvim

’e yeni dava

eski başkanı 'in üyesi olduğu belirlendi. Gözaltına alınıp hakkında 18 yıla kadar hapsi istendi. Yürütülen soruşturma kapsamında Demir hakkında "ÖSYM Başkanlığının teşkilat ve görevleri hakkındaki kanuna muhalefet" suçlarından yeni bir dava daha açıldığı belirtildi.

ABONE OL
Ali Demir’e yeni dava
ÖSYM eski başkanı 'in üyesi olduğu belirlendi. Gözaltına alınıp hakkında 18 yıla kadar hapsi istendi. Yürütülen soruşturma kapsamında Demir hakkında " Başkanlığının teşkilat ve görevleri hakkındaki kanuna muhalefet" suçlarından yeni bir dava daha açıldığı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.