Bugünkü
Takvim

'li Başkanı 'nun yalanı da elinde patladı!

Göreve geldiği günden bu yana skandallarıyla gündemden düşmeyen ’li Başkanı ’nun ”Benden önce 165 milyon TL’lik 5 bina ’e verilmiş” sözleri de yalan çıktı. TÜRGEV, İBB’ye ‘Hangi binalar olduğunu açıklayın’ yazısı yazdı. İBB Hukuk Müşavirliği ise TÜRGEV’in yazısına “Medyadaki soyut ifadeler” cevabını verdi.

  • Güncel
  • 17.02.2020 07:38
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.02.2020 08:24
ABONE OL

İBB Başkanı,"Benden önce 165 milyon TL'lik 5 bina TÜRGEV'e verilmiş" dedi. Cumhuriyet ve Sözcü bu yalanın goy goyunu yaptı. TÜRGEV, İBB'ye 'Hangi binalar olduğunu açıklayın' yazısı yazdı. İBB Hukuk Müşavirliği "Medyadaki soyut ifadeler" cevabını verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.