Bugünkü
Takvim

Amberin Zaman terörist 'yle görüşüp fotoğraf paylaştı

Terör örgütlerine verdiği destekle bilinen ve Türkiye düşmanlığı kokan haberleriyle bilinen gazeteci Amberin Zaman'ın son adresi oldu! 'nın Suriye'deki uzantısı terör örgütü 'ye giden Amberin Zaman, terörist ile çekilen fotoğrafını paylaştı.

  • Güncel
  • 22.01.2020 17:36
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.01.2020 17:45
ABONE OL
Amberin Zaman teröristlere koştu!

Defalarca Kandil'e çıkarak elebaşlarıyla bir araya gelen gazeteci Amberin Zaman, şimdi de 'deki 'li teröristlerle röportajlar yapmaya başladı. Amberin Zaman terörist ile görüşüp birlikte çekildikleri fotoğrafını paylaştı.

MUTLULUKTAN AĞZI KULAKLARINDA!
Amberin Zaman'ın yanında gülerek poz verdiği terörist Mazlum Kobani, terör örgütü PKK'nın İmralı'da bulunan elebaşı Abdullah Öcalan'ın evlatlığı olarak biliniyor. Terörist Mazlum Kobani, Türk askerine karşı düzenlenen birçok kalleş saldırının da planlayıcısı olarak biliniyor."GENCECİK ÇOCUKLARA YAZIK OLUYOR"
Terör sevici Amberin Zaman öldürülen teröristlerin fotoğrafının altına 'Her iki taraftan gencecik çocuklara yazık oluyor' yazmış ve tepki toplamıştı.kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Bu tipleri besleyenler bu ülkede bazılarını devşirenlere yani derin ABD ye gidip bu ülkeden elinizi çekin çekmezseniz aynısını biz sizlere yapmaya başlıyoruz gerisini bundan sonra siz düşünün denilmeni. ABD liler daha rahat devşirilir paranın ucunu gösterdinmi yeterli. Devşirme yapılanda ABD de iki operasyon yapıp gerçeği görürse bunlar bu ülkeden elini çeker. Ne dağla uğraşırız nede içimizdeki devşirmelerle uğraşılır. Devşiren yerin merkezine tehdit ve icraat yapılması lazım ki anlaması gerekir başka türlü bu gün başkalarını yarın bir başkaları devşirilerek bu ülkeyi oyalamaya devam ederler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.01.2020 00:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.