Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.12.2019 13:35
  • Son Güncelleme: 14.12.2019 13:40

Ağzına doladığı geyiğiyle tepki çeken Davutoğlu'nun küçük prensi kıvırdı!

'nun partisinin en genç Kurucular Kurulu Üyesi olarak parlatılmaya çalışılan , parti tanıtım programında 'cülerin dilinden düşürmediği "diploma" geyiğini yapmasıyla tepki çekti. Günaçar tepkiler sonrası yine bir başka FETÖ taktiği olan inkar politikasına sarıldı.

Davutoğlu'nun küçük prensi kıvırdı!

Davutoğlu'nun ekibinde yer alan 22 yaşındaki , gazetecilere yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı 'a yönelik küstah ifadeler kullandı.

Günaçar, "Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin. Bizim gençlerimize sahip çıkan ve dünyaca tanınan biri olduğu için bize liderlik yapabilecek birisi" dedi.


22 yaşındaki İsmail Günaçar'ın siyasete atıldığı ilk gün dile getirdiği bu sözler tepkilere neden oldu. Yeni kurduğu parti tarafından da uyarılan İsmail Günaçar, açıklama yaptı ve geri adım attı.

"BAĞLAMINDAN KOPARILDI..."
Twitter hesabından açıklama yapan Günaçar, "Büyük onur ve heyecan yaşadığım bir anda; bilime önem verme, akademik kariyer sahibi olma ve en önemlisi liyakat ve ehliyet anlamında kast ettiğim "diploma" kelimesi, benim Sn. Cumhurbaşkanına yönelik herhangi bir ifadem olmamasına rağmen bağlamından koparılarak linç başlatıldı" dedi.

kalan karakter 1000

Vatandaş Vatandaş

Aferin böyle devam edin gayet güzel

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.12.2019 18:07
vatandaş vatandaş

şaşkın ördek kıçın kıçın dalarmış atasözü sanki bunun için söylenmiş olsa gerek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.12.2019 16:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.