Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.12.2019 12:23
  • Son Güncelleme: 08.12.2019 14:26

İşte 'nun liyakat anlayışı! Yandaşlarına üst düzey görev

31 Mart yerel lerinden önce diline liyakati dolayan Başkanı 'nun sadece göz boyamak ve seçimi kazanmak için bu kelimeyi kullandığı yaptığı atamalarla gözler önüne serildi. Seçim çalışmaları sırasında kendisi adına faaliyetler yürüten Şükrü Küçükşahin, , ile 'ı İBB yönetimine atadı.

Seçim kampanyasında görev alan isimlere İBB'den görev!

Göreve gelmeden önce sürekli liyalatten dem vuran 'li Başkanı , her gün bir yandaşını İBB yönetimine getiriyor.

faaliyetleri döneminde İmamoğlu için çalışan Şükrü Küçükşahin, , ile , İBB'nin basın departmanına atandı.

HEM BASIN DANIŞMANI HEM İBB ÇALIŞANI!
Öte yandan Zilan Karakurt ve Şükrü Küçükşahin'in İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun gibi çalıştığı, tüm faaliyetleri basına ilettiği, Karakurt'un aynı zamanda Beylikdüzü Belediyesi WEB TV kuruluşunda yer aldığı biliniyor.

'nde (İBB), Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyalarında da görev alan Şükrü Küçükşahin, Zilan Karakurt ve Ulaş Yılmaz ile Süleyman Sarılar'ın görev sorumluluk alanları şöyle oldu:

Şükrü Küçükşahin – İBB Medya İlişkileri Koordinatörü ve Yazılı

Zilan Karakurt – İBB Görsel Yayınlar Sorumlusu

Ulaş Yılmaz – İBB Dijital İletişim (Sosyal Medya) Sorumlusu

Süleyman Sarılar – İştiraklerden Sorumlu Basın Koordinatörü

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.