Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 04.12.2019 10:10
  • Son Güncelleme: 04.12.2019 17:17

5 Aralık'ta 'de Valilik ve MEB açıklama yaptı mı?

'de yarın okulların tatil olup olmadığı ilde yaşayan vatandaşların araştırdığı konulardan bir tanesi. İlde yaşanan yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle eğitim hayatında ve iş hayatında olumsuzluklar yaşanabiliyor. Peki Edirne'de yarın olacak mı son durum nedir?

Edirne'de yarın okullar tatil mi? Kar tatili var mı?

5 Aralık Edirne'de yarın okullar tatil mi? Edirne kar tatili son dakika Edirne Valiliği MEB tarafından yapılan açıklamalar ilde yaşayan öğrenciler ve veliler tarafından araştırılıyor. Yoğun kar yağışı ve soğuk hava dalgası ülkede yaşamı zaman zaman olumsuz etkiliyor. Bu olumsuzlukların başında da etkilenen eğitim hayatı geliyor.

EDİRNE'DE KAR TATİLİ VAR MI? OKULLAR TATİL Mİ?

Okulların tatil olup olmadığı ile ilgili açıklama henüz yapılmadı.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.