Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.11.2019 15:14
  • Son Güncelleme: 22.11.2019 15:14

Gişede çakılan 'dan gazetecilere ve hayranlarına hakaret!

Olup olmadık konulara duyar kasarken Barış Pınarı Harekatı’na üç maymunu oynayan ’ın ’i daha önceki filmlerinin arasında en kötü açılış yapan film oldu. Gişede çakılan Cem Yılmaz gerçek yüzünü gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen Cem Yılmaz, hem gazetecilere hem de hayranlarına hakaretler yağdırdı.

Cem Yılmaz'dan gazetecilere ve hayranlarına hakaret!

İlk üç günde sadece 276 bin 86 kişi tarafından izlenen '' 'ın en kötü açılış yapan filmi oldu. Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler ile gişede çakılan Cem Yılmaz gerçek yüzünü gösterdi. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Cem Yılmaz hem gazetecilere hem de hayranlarına yaptığı saygısız hareketler sonrasında büyük tepki topladı.

GİŞEDEKİ ÇÖKÜŞLE HADSİZLEŞTİ
Son zamanlarda eleştirilerin hedefinde olan ve sinema filmi ile de gişede çakılan Cem Yılmaz, önceki gün Nişantaşı'nda hem gazetecilere hem de hayranlarına yaptığı saygısız hareketler sonrasında büyük tepki topladı.

SİGARASININ DUMANINI ÜFLEDİ
Gazetecilere "Beni rahat bırakın" diyen Cem Yılmaz elindeki sigarayı ağzına götürüp dumanın kameralara doğru üfleyerek "İşte bunu diyorum" diye cevap verdi. City's'in önünde hatıra fotoğrafı isteyen hayranlarına da "Yeter beni bir rahat bırakın" diyerek terbiyesizleşti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.