Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.11.2019 10:50
  • Son Güncelleme: 17.11.2019 10:58

Polis kalkanına kafa atan 'li alay konusu oldu!

’daki İçişleri Bakanlığı’nın kayyum atamasını etmek isteyen ’lilerden HDP’li vekil , polislerin kalkanına adeta kafa attı. Kalkandan geri sekip baygınlık geçiren Sürücü, alay konusu oldu.

İl Örgütü'nün kayyım suna müdahale eden polisler, aralarında HDP İl Eş başkanlarının da bulunduğu 5 ismi gözaltına aldı. Müdahaleden rahatsız olan HDP'li vekil , polise karşılık vererek kalkanına kafa attı. Yaptığı hareketle olay olan vekil tiye alındı.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU!
Aralarında HDP Milletvekili Ayşe Sürücü ve partililerin bulunduğu gruba, polis müdahale etti. Müdahaleye tepki gösteren HDP'li Sürücü, polis kalkanına kafa attı. O anlar anbean kameralara yansıdı. Sosyal medyada kafa atmasıyla Trend Topic olan HDP'li vekil, aynı zamanda alay konusu oldu.

İşte sosyal medyada alay konusu olan vekille ilgili mesajlar;

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.