Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.10.2019 12:03
  • Son Güncelleme: 23.10.2019 12:14

açıkladı: Yeni harekat yapılacak mı?

Son dakika haberi... 'ndan yapılan açıklamada "Mutabakat çerçevesinde mevcut harekat alanımız dışında bu aşamada yeni bir harekat icra edilmesine gerek kalmamıştır." idadelerine yer verildi.

Bakanlık açıkladı: Yeni harekat yapılacak mı?

ndan, "Mutabakat çerçevesinde mevcut harekat alanımız dışında bu aşamada yeni bir harekat icra edilmesine gerek kalmamıştır." açıklaması yapıldı.

Açıklamada, "Barış Pınarı Harekatı'nın başladığı 9 Ekim tarihinden itibaren 130'u kadın 2 bin 330 vatandaşımız gönüllü askerlik için başvurmuştur. Türkiye, sınırlarının güneyinde bir terör koridorunun oluşmasına asla müsaade etmeyecek, terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir." denildi.

kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Artık suriye de terrör devleti ve terörist olmayacaktır. Ya dediklerimizi yaparlar.yada sonları cehennem olur.güvenli bölgeye yerleşecek mülteciler için her devlet mali katkı vermelidir.onların hepsi arap,kürt dür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır34
cevapla 23.10.2019 12:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.