Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.10.2019 22:41
  • Son Güncelleme: 22.10.2019 23:14

Başkan Erdoğan'dan '' açıklaması

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Rusya dönüşü uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan,"'nin verdiği sözler tam manasıyla yerine getirilmiş değil, taviz verecek olursak terör örgütünün önünü açmış oluruz" dedi.'nin ile vardığı mutabakat çerçevesinde terör örgütü PYD'nin bölgesinden çekilmesi için verilen 120 saatlik süre 22.00 itibari ile doldu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Rusya dönüşü uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan,"ABD'nin verdiği sözler tam manasıyla yerine getirilmiş değil, taviz verecek olursak terör örgütünün önünü açmış oluruz" dedi.

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

hani abd deki bir yapini PNAC diye "yeni abd yüzyili projesi" dossialari vara?, ama tahmin edilen senaryo YENI TÜRKIYE/ANADOLU YÜZYILI olacak gibi, belki de BIN yila uzanir ve ya daha cogu, 10 bin? 20 bin?.. kim bilir, belki bazi akillarin kudurmalari/cildirmalari arkasinda bu muhtemelen GELECEK senaryodur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.10.2019 00:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.